Lichaam in Balans - Integratietraject
Reguleren kun je leren
Veel mensen weten inmiddels wat gezond voor hen is. Ze weten dat ademhaling helpt, dat ontspanning belangrijk is en dat stress invloed heeft op lichaam en geest. Toch blijkt het vaak lastig om deze kennis daadwerkelijk toe te passen in het dagelijks leven.
Echte verandering ontstaat door herhaling, oefening en integratie in het dagelijks leven.
Tijdens dit 4-delige integratietraject leer je stap voor stap hoe je jouw zenuwstelsel kunt beïnvloeden en hoe je meer grip krijgt op jouw fysieke, emotionele, mentale en energetische staat. Iedere bijeenkomst combineren we theorie met veel praktische oefeningen die je direct kunt toepassen in je dagelijks leven.
Het eerste uur van iedere avond...
Het eerste uur van iedere avond staat in het teken van het samen beoefenen van een vaste set regulerende oefeningen. Door deze herhaling worden de oefeningen steeds vertrouwder en makkelijker inzetbaar op momenten dat je ze nodig hebt.
Het tweede uur...
In het tweede uur verdiepen we ons telkens in een specifiek thema:
- Bijeenkomst 1: Lichaam en ademhaling
- Bijeenkomst 2: Klank en resonantie
- Bijeenkomst 3: Emoties
- Bijeenkomst 4: Gedachten, aandacht en mentale regulatie
Voor wie?
- Voor iedereen die meer rust, veerkracht en balans wil ervaren en praktische handvatten zoekt om beter om te gaan met stress, spanning, emoties en de uitdagingen van het dagelijks leven.
Optioneel:
- Toegang tot de online leeromgeving met oefeningen, audio-opnames, achtergrondinformatie en thuisbeoefening voor een vriendenprijs. Hierover later meer.
Praktische informatie
Praktische informatie
Data: 23 september, 7 oktober, 21 oktober en 4 november
Tijd: 10:00 - 14:00 uur
Locatie: Jasperse Praktijkencentrum
Investering: €175,00
Maximaal aantal deelnemers: 20
Wil je meedoen met het integratietraject van Joyce?
Je kan je nu al inschrijven via onze webwinkel, daar vindt ook meteen de betaling plaats waarmee je je plekje bevestigt voor de Workshop.
Het integratietraject wordt geleid door Joyce van Gelder
Joyce is fysiotherapeut en werkt vanuit een holistische visie op gezondheid. Ze is gespecialiseerd in langdurige (pijn)klachten en stressgerelateerde klachten. In haar werk staat het zenuwstelsel centraal als basis voor herstel.
Ze helpt mensen om hun lichaam weer te leren begrijpen én beïnvloeden, zodat er weer rust, ruimte en regulatie kan ontstaan.
Haar aanpak is nuchter, lichaamsgericht en direct toepasbaar. Vanuit haar eigen zoektocht naar gezondheid en herstel weet ze hoe het is om vast te zitten in je lichaam en hoe je daar weer beweging in kunt brengen.










